אודות

רוית גולן, מטפלת רגשית בעזרת בעלי-חיים ומדריכת הורים.

בעלת B.A במדעי החברה

מטפלת מוסמכת מטעם סמינר הקיבוצים

מדריכת הורים מטעם אונ' תל אביב

M.A יעוץ חינוכי והתפתחותי לגיל הרך מטעם אוני' תל-אביב

בעלת נסיון רב בטיפול בקשיים רגשיים של ילדים על רקע עיכוב התפתחותי, קשיי קשב וריכוז והיפראקטיביות, ODD-הפרעת מרדנות, ליקוי למידה, הפרעות תקשורת,ליקויים בויסות תחושתי, דימוי עצמי וביטחון עצמי נמוך, קושי בדחיית סיפוקים, התפרצויות כעס ובכי, חוסר עצמאות פרשנות לא נכונה לסיטואציות, קשיים חברתיים והתנהגותיים.

מטפלת באופן פרטני, קבוצתי, ודיאדי (הורה-ילד).

  

בגישה הטיפולית שלי אני מאמינה - שילדים מתנהגים ומביעים את הרצונות והצרכים שלהם באופנים שונים על בסיס היכולות שיש בידם, ולכן אני רואה בסימפטומים הרגשיים שמציגים הילדים, הזדמנות עבורנו ההורים - להרחיב ולעדכן את הכלים והמיומנויות של הילד ושלנו, לראות כל קושי כחוויה מלמדת, וכך, לפעול יחד להורות מיטבית שמתמודדת ביעילות עם כל קושי שיעלה.

 

אני מזמינה אתכם להכיר יחד את עולמם הרגשי של הילדים, להבין את הצרכים שלהם וליצור יחד שפה משותפת שתעניק להם ולכם ההורים - רווחה רגשית.

 

את עבודתי הטיפולית מלווים מגוון של בעלי-החיים, שיוצרים את הסביבה היחודית של הטיפול, מייצרים מקום מזמין ונעים להתמודד יחד עם הקשיים, עוזרים לעלות מנעד רחב של רגשות ודרכי התמודדות בזמן מאוד קצר ומסייעים לי להבין יותר טוב את החוויה של הילד, את צרכיו והדרך בה מבטא אותם, ובפגישות הדרכת ההורים המשולבות בטיפול אנו פועלים יחדיו ליצור סביבה מבינה, מכילה, תומכת, בכל מקום אליו פונה הילד בבית, במסגרת החינוכית ובטיפול.

936873_577543822276649_457441551_n_edite